Çakmak Protherm Servisi

Çakmak Mahallesi 24 Saat Protherm Servis Hizmetleri

Çakmak Protherm 7/24 arıza, bakım, teknik destek. Hava şartlarına bağlı olarak kış aylarında daha yoğun kullanıma sahip olan kombiler için öncelikle bilinmesi gereken düzenli kombi bakım periyodiğine geçilmesi olmaktadır. Düzenli olarak bakım yaptırılmayan kombiler, içeriğindeki cihazların zarar görmesini ve yerinde bakım yapılamamasına nede olmaktadır. Bu durumda kısa sürede arıza da giderilememektedir. Sadece kombi bakımı için değil kullanılan ürünlerin nerdeyse tamamı düzenli bakım gerektirmektedir. Çakmak Protherm servisi hizmetlerini arayıp küçük bir bakım işlemi ile uzun ömürlü cihazlara sahip olmak varken, erteleyerek çok daha maddi kayıplara mahal vermemeniz önerilmektedir.

Garanti süresi dolmuş kombilerinizin yılda bir kez düzenli bakıma tabi tutulması, hem cihazınızın temizlenmesine ve daha uzun yıllar kullanılabilmesine yaramaktadır hem de bir yıl garanti süresine de sahip olunmaktadır.

Çakmak Protherm Kombi Petek Temizleme

Protherm Çakmak Kombi Arızaları

Çakmak Protherm Kombi Kart Tamiri

İhtiyaç duymanız halinde iletişime geçtiğiniz kombi servisi tarafından kombi tamircisi olarak uzman ekiplerimizden arıza bakım çalışmaları gerçekleştirilmektedir. Müşteri memnuniyetine son derece önem verilmekte ve bu anlamda ekip kadromuza yeni katılan arkadaşlara bu açıdan ciddi eğitimler verilmektedir.

Kış aylarında daha yoğun kullanılan kombilerin bakım kontrolleri için yaz mevsimlerini ya da kışa mevsimine yakın bir zaman diliminde seçmeniz avantajlı olmaktadır. Kış ayında herhangi bir arıza durumu ile karşılaşıldığında kısa süreli bir müdahale olmazsa mağdur olmamanız açısından kış ayına girilmeden kombi bakım işleminin Çakmak Protherm servisi tarafından gerçekleştirilmesi önem arz etmektedir. 7 gün 24 saat hizmet sunulmakta ve kaliteli hizmette sınır tanınmamaktadır.

SERVİS ÇAĞIR