Kombi Servisi

Anadolu Yakası Kombi Servisiiletisim

Güvenilir teknik servisimiz bünyesinde çalışan personellerimiz tamamen uzman teknik servis elemanıdır. Uzman teknik kadromuz gün içersinde her daim acil sorunlarınızda dâhil olmak üzere 7/24 her an yanınızdadır. Kullanmış olduğunuz kombinizin yaratacağı olası tehlikelere karşı emin olabilmeniz için zamanında yaptıracağınız bakım ve onarımlarınızı güvenilir teknik elemanlarının yer aldığı teknik servislerinde yaptırmanız kombinizin ve sizlerin sağlığı açısından büyük önem taşımaktadır.

Kombilerimiz bizler için artık tamamen vazgeçilmezlerimizden olmuştur. Bu yüzden tercih edeceğimiz kombilerimizin teknik servislerimizden de alacağımız bilgiler ve öneriler doğrultusunda doğru isimler altında almanız gerekmektedir. Alacağımız bu kombilerimizin alanında uzman teknik servis elemanları tarafından, en güvenilir şekilde en güvenilir ürünlerle, montajı kombinizin ömründe ve kullanım sırasındaki veriminde büyük öneme sahiptir. Teknik servisimiz sizlerden telefon ya da çevrimiçi olarak almış olduğu kayıtlarınızdan sonra en kısa süre içersinde adresinize ulaşmakta ve yine en kısa sürede servislerini yerine getirmektedir.

1

Kombi üzerinde bulunan sorunun tespitini yaparak sizleri bilgilendirip gerekli teklifleri sunacaklardır. Sizden aldıkları sonuçlar doğrultusun da gerekirse ürünün onarımını yapacaklardır. Kombi teknik servisi kombilerinizin uzun süre ilk gün ki performansında çalışması adına önem taşımaktadır. İşinde uzman teknik servisimiz sizlerin her daim sorunlarınıza çözüm bulmada yardımcı olacaktır. Kombi dostu olan servisimiz kombilerinize özenle gerekli montaj ve tamirleri uygulayarak yedek parça konusunda sizlere en orijinal parçaların teminini sunmaktadır.

SERVİS ÇAĞIR